ChuckY's-ZoNe Community™
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bine ati venit pe forumul serverului ChuckYs-ZoNe !
 
AcasaAcasa  Donatii  Parteneriat  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori !

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
ChuckY
Fost Administrator
Fost Administrator
ChuckY


Numarul mesajelor : 152
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca
Warn :
O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Right_bar_bleue


O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Empty
MesajSubiect: O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori !   O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Icon_minitimeVin Dec 19, 2008 2:26 pm

Salut ! Smile
In ce consta aceasta modificare, pai m-am gandit, decat sa impartesc warn-uri din cauza ca nu stiti acele BBCode-uri, care se cer folosite la unele cereri de pe forum ca de exemplu sa scrieti ingorsat si colorat presupun ca o sa va intrebati cum fac asta sau ce sunt aceste BBCode-uri ?
Uitati aici o imagine care va arata mura-n gura cum puteti scrie prin BBCode referitor la unele cereri.
O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Untitl12
Si aici aveti un tutorial dar nu stiu la cati dintre voi le-a fost de "mare" ajutor din cauza ca nu va prea dus mintea O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! 574540 sa le folositi.
Clik -> Tutorial de folosire a BBCode-urilor
Bafta ! Daca nu intelegeti ceva postati aici si am sa va raspund.
Sus In jos
https://chuckys-zone.forumgratuit.ro
bOoM
Moderator
Moderator
bOoM


Numarul mesajelor : 45
Varsta : 30
Warn :
O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Right_bar_bleue


O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Empty
MesajSubiect: Re: O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori !   O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Icon_minitimeSam Dec 20, 2008 12:54 pm

ii foarte bine :X mai ales pentru cei abia "intrati"in lumea siteurilor Smile)
Sus In jos
ChuckY
Fost Administrator
Fost Administrator
ChuckY


Numarul mesajelor : 152
Varsta : 31
Localizare : Cluj-Napoca
Warn :
O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Right_bar_bleue


O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Empty
MesajSubiect: Re: O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori !   O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Icon_minitimeDum Dec 21, 2008 9:54 am

Si la solutia ta m-am gandit inainte sa fac aceasta modificare, altfel nu as mai fi facut-o O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! 574540
Sus In jos
https://chuckys-zone.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Empty
MesajSubiect: Re: O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori !   O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori ! Icon_minitime

Sus In jos
 
O mica modificare si un mare ajutor pentru Utilizatori !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ChuckY's-ZoNe Community™ :: cYz - Forum :: Forum-
Mergi direct la: